AT89LS51-16JC
Przegląd produktów
Part Number: AT89LS51-16JC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC
Arkusze danych: AT89LS51-16JC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LS51-16JC
Part Number AT89LS51-16JC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44PLCC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4005 pcs Arkusz danych AT89LS51-16JC.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 4 V Dostawca urządzeń Pakiet 44-PLCC (16.59x16.59)
Prędkość 16MHz Seria 89LS
Wielkość pamięci RAM 128 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 4KB (4K x 8) Peryferia WDT
Opakowania Tube Package / Case 44-LCC (J-Lead)
Typ oscylatora Internal temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA)
Liczba I / O 32 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 4KB (4K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Konwertery danych -