AT89C55WD-24PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89C55WD-24PI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 20KB FLASH 40DIP
Arkusze danych: AT89C55WD-24PI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89C55WD-24PI
Part Number AT89C55WD-24PI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 20KB FLASH 40DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4316 pcs Arkusz danych AT89C55WD-24PI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 40-PDIP
Prędkość 24MHz Seria 89C
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 20KB (20K x 8) Peryferia WDT
Opakowania Tube Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Inne nazwy AT89C55WD24PI Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 32
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 20KB (20K x 8) FLASH 40-PDIP