AT49F1024A-45VC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F1024A-45VC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT49F1024A-45VC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC FLASH 1M PARALLEL 40VSOP
Arkusze danych: AT49F1024A-45VC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT49F1024A-45VC
Part Number AT49F1024A-45VC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 1M PARALLEL 40VSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4879 pcs Arkusz danych AT49F1024A-45VC.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 50µs Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia FLASH Dostawca urządzeń Pakiet 40-VSOP
Seria - Opakowania Tray
Package / Case 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TC)