AT45D041A-JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT45D041A-JC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT45D041A-JC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC FLASH 4M SPI 15MHZ 32PLCC
Arkusze danych: AT45D041A-JC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT45D041A-JC
Part Number AT45D041A-JC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC FLASH 4M SPI 15MHZ 32PLCC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4776 pcs Arkusz danych AT45D041A-JC.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 14ms Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia FLASH Dostawca urządzeń Pakiet 32-PLCC
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 32-LCC (J-Lead) Inne nazwy AT45D041AJC
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TC) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year) Typ pamięci Non-Volatile
Rozmiar pamięci 4Mb (264 Bytes x 2048 pages) Interfejs pamięci SPI
Format pamięci FLASH Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
szczegółowy opis FLASH Memory IC 4Mb (264 Bytes x 2048 pages) SPI 15MHz 32-PLCC Częstotliwość zegara 15MHz