AT32AP7200-CFUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT32AP7200-CFUR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT32AP7200-CFUR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Arkusze danych: AT32AP7200-CFUR.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT32AP7200-CFUR
Part Number AT32AP7200-CFUR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8731 pcs Arkusz danych AT32AP7200-CFUR.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 324-TFBGA (15x15)
Prędkość 200MHz Seria AVR®32 AP7
Wielkość pamięci RAM 64K x 8 Typ pamięci programu ROMless
Rozmiar pamięci programu - Peryferia AC'97, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 324-TFBGA
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 146 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis AVR AVR®32 AP7 Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 324-TFBGA (15x15) Konwertery danych D/A 2x16b