AT27C256R-45PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT27C256R-45PI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EPROM 256K PARALLEL 28DIP
Arkusze danych: AT27C256R-45PI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT27C256R-45PI
Part Number AT27C256R-45PI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 256K PARALLEL 28DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5355 pcs Arkusz danych AT27C256R-45PI.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona - Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia EPROM - OTP Dostawca urządzeń Pakiet 28-PDIP
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 28-DIP (0.600", 15.24mm) Inne nazwy AT27C256R45PI
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TC) Rodzaj mocowania Through Hole