AT27C010L-45JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C010L-45JC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT27C010L-45JC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC
Arkusze danych: AT27C010L-45JC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT27C010L-45JC
Part Number AT27C010L-45JC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4312 pcs Arkusz danych AT27C010L-45JC.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona - Napięcie - Dostawa 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia EPROM - OTP Dostawca urządzeń Pakiet 32-PLCC
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 32-LCC (J-Lead) Inne nazwy AT27C010L45JC
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TC) Rodzaj mocowania Surface Mount