AT27BV1024-15JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT27BV1024-15JC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EPROM 1M PARALLEL 44PLCC
Arkusze danych: AT27BV1024-15JC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT27BV1024-15JC
Part Number AT27BV1024-15JC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 1M PARALLEL 44PLCC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5077 pcs Arkusz danych AT27BV1024-15JC.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona - Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia EPROM - OTP Dostawca urządzeń Pakiet 44-PLCC (16.59x16.59)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 44-LCC (J-Lead) Inne nazwy AT27BV102415JC
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TC) Rodzaj mocowania Surface Mount