AT27BV040-12JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV040-12JC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT27BV040-12JC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EPROM 4M PARALLEL 32PLCC
Arkusze danych: AT27BV040-12JC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT27BV040-12JC
Part Number AT27BV040-12JC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 4M PARALLEL 32PLCC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4563 pcs Arkusz danych AT27BV040-12JC.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona - Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia EPROM - OTP Dostawca urządzeń Pakiet 32-PLCC
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 32-LCC (J-Lead) temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TC)