AT27BV010-15VC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV010-15VC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT27BV010-15VC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EPROM 1M PARALLEL 32VSOP
Arkusze danych: AT27BV010-15VC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT27BV010-15VC
Part Number AT27BV010-15VC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EPROM 1M PARALLEL 32VSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5844 pcs Arkusz danych AT27BV010-15VC.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona - Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Technologia EPROM - OTP Dostawca urządzeń Pakiet 32-VSOP
Seria - Opakowania Tray
Package / Case 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Inne nazwy AT27BV01015VC
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TC) Rodzaj mocowania Surface Mount