AT21CS01-SSHM17-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT21CS01-SSHM17-T
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EEPROM 1K I2C 125KHZ 8SOIC
Arkusze danych: AT21CS01-SSHM17-T.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT21CS01-SSHM17-T
Part Number AT21CS01-SSHM17-T Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 1K I2C 125KHZ 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 218052 pcs Arkusz danych AT21CS01-SSHM17-T.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 5ms Napięcie - Dostawa 1.7 V ~ 3.6 V
Technologia EEPROM Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC
Seria - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Inne nazwy 1611-AT21CS01-SSHM17-TCT
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TC) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Typ pamięci Non-Volatile
Rozmiar pamięci 1Kb (128 x 8) Interfejs pamięci I²C, Single Wire
Format pamięci EEPROM Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) I²C, Single Wire 125kHz 8-SOIC
Częstotliwość zegara 125kHz