25LC080DT-I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080DT-I/MS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25LC080DT-I/MS
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8MSOP
Arkusze danych: 25LC080DT-I/MS.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25LC080DT-I/MS
Part Number 25LC080DT-I/MS Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 129547 pcs Arkusz danych 25LC080DT-I/MS.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 5ms Napięcie - Dostawa 2.5 V ~ 5.5 V
Technologia EEPROM Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Rozmiar pamięci 8Kb (1K x 8)
Interfejs pamięci SPI Format pamięci EEPROM
szczegółowy opis EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP Częstotliwość zegara 10MHz