24LC044-I/ST
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 24LC044-I/ST
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EEPROM 4KBIT 1MHZ 8TSSOP
Arkusze danych:
1300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 24LC044-I/ST
Part Number 24LC044-I/ST Producent Microchip Technology
Opis IC EEPROM 4KBIT 1MHZ 8TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 227617 pcs Arkusz danych
Napięcie - Podział 8-TSSOP standardy Non-Volatile
Oprogramowanie 4Kb (256 x 8 x 2) Shell Style 2.5 V ~ 5.5 V
Seria - Stan RoHS Tube
Odwrócona Recovery Time (TRR) 400kHz, 1MHz Polaryzacja 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Izolacja wyjście EEPROM temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta 24LC044-I/ST
Berło I²C, 2-Wire Serial Opis IC EEPROM 4KBIT 1MHZ 8TSSOP