24LC025T-E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
24LC025T-E/MS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 24LC025T-E/MS
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8MSOP
Arkusze danych: 24LC025T-E/MS.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 24LC025T-E/MS
Part Number 24LC025T-E/MS Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 155830 pcs Arkusz danych 24LC025T-E/MS.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona 5ms Napięcie - Dostawa 2.5 V ~ 5.5 V
Technologia EEPROM Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Rozmiar pamięci 2Kb (256 x 8)
Interfejs pamięci I²C Format pamięci EEPROM
szczegółowy opis EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-MSOP Częstotliwość zegara 400kHz