MR9232H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9232H24B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MR9232H24B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE
Arkusze danych: 1.MR9232H24B-FSR.pdf2.MR9232H24B-FSR.pdf3.MR9232H24B-FSR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MR9232H24B-FSR
Part Number MR9232H24B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X32MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7930 pcs Arkusz danych 1.MR9232H24B-FSR.pdf2.MR9232H24B-FSR.pdf3.MR9232H24B-FSR.pdf
Szerokość 32.00mm Waga 0.331 lb (150.14g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.450 in H2O (112.1 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 92mm L x 92mm H Seria MR9232
RPM 4400 RPM Inne nazwy 1570-1376
temperatura robocza - Hałas 49.7 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał - Frame Plastic
Materiał - Blade Plastic Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy Auto Restart
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.300A