MR9225M24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225M24B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MR9225M24B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Arkusze danych: 1.MR9225M24B-FSR.pdf2.MR9225M24B-FSR.pdf3.MR9225M24B-FSR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MR9225M24B-FSR
Part Number MR9225M24B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9740 pcs Arkusz danych 1.MR9225M24B-FSR.pdf2.MR9225M24B-FSR.pdf3.MR9225M24B-FSR.pdf
Szerokość 25.00mm Waga 0.264 lb (119.75g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 92mm L x 92mm H Seria MR9225
RPM 3600 RPM temperatura robocza -
Hałas 45.1 dB(A) Materiał - Frame Plastic
Materiał - Blade Plastic Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy Auto Restart
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.190A