MR8032E12B-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8032E12B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MR8032E12B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.MR8032E12B-FSR.pdf2.MR8032E12B-FSR.pdf3.MR8032E12B-FSR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MR8032E12B-FSR
Part Number MR8032E12B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10003 pcs Arkusz danych 1.MR8032E12B-FSR.pdf2.MR8032E12B-FSR.pdf3.MR8032E12B-FSR.pdf
Szerokość 32.00mm Waga 0.32 lb (145.15g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.890 in H2O (221.7 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 80mm L x 80mm H Seria MR8032
RPM 6500 RPM Inne nazwy 1570-1366
temperatura robocza - Hałas 50.4 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał - Frame Plastic
Materiał - Blade Plastic Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy Auto Restart
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.860A