MR8025L24B1-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8025L24B1-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MR8025L24B1-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Arkusze danych: 1.MR8025L24B1-FSR.pdf2.MR8025L24B1-FSR.pdf3.MR8025L24B1-FSR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MR8025L24B1-FSR
Part Number MR8025L24B1-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga 0.119 lb (53.98g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 80mm L x 80mm H Seria MR8025
RPM 3000 RPM temperatura robocza -
Hałas 31.5 dB(A) Materiał - Frame Plastic
Materiał - Blade Plastic Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.100A