ME6038H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ME6038H24B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
Arkusze danych: 1.ME6038H24B-FSR.pdf2.ME6038H24B-FSR.pdf3.ME6038H24B-FSR.pdf4.ME6038H24B-FSR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ME6038H24B-FSR
Part Number ME6038H24B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 38.00mm Waga 0.23 lb (104.33g)
Zakres napięcia 7 ~ 13.2VDC Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.930 in H2O (231.7 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 60mm L x 60mm H Seria ME6038
RPM 8000 RPM Inne nazwy 1570-1740
temperatura robocza - Hałas 58.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.860A