MD9238H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MD9238H48B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MD9238H48B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 92X38MM 48VDC
Arkusze danych: 1.MD9238H48B-FSR.pdf2.MD9238H48B-FSR.pdf3.MD9238H48B-FSR.pdf4.MD9238H48B-FSR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MD9238H48B-FSR
Part Number MD9238H48B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X38MM 48VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 38.00mm Waga 0.397 lb (180.08g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 48VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.600 in H2O (149.5 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 92mm L x 92mm H Seria MD9238
RPM 4400 RPM Inne nazwy 1570-1130
temperatura robocza - Hałas 53.5 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.220A
Typ łożyska Ball Zatwierdzenia CE, cUL, TUV, UL
Przepływ powietrza 100.7 CFM (2.82m³/min)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MD9238H24B1-FSR
MD9238H24B1-FSR
Producenci: Mechatronics
Opis: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Na stanie: 7919 pcs
Pobieranie: MD9238H24B1-FSR.pdf
RFQ
MD9238M24B-FSR
MD9238M24B-FSR
Producenci: Mechatronics
Na stanie: 9095 pcs
Pobieranie: MD9238M24B-FSR.pdf
RFQ
MD9238H48B-FSR-CC
MD9238H48B-FSR-CC
Opis: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE