MD4028W12B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MD4028W12B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.MD4028W12B-FSR.pdf2.MD4028W12B-FSR.pdf3.MD4028W12B-FSR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MD4028W12B-FSR
Part Number MD4028W12B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12965 pcs Arkusz danych 1.MD4028W12B-FSR.pdf2.MD4028W12B-FSR.pdf3.MD4028W12B-FSR.pdf
Szerokość 28.00mm Waga 0.11 lb (49.9g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne -
Rozmiar / Wymiar Square - 40mm L x 40mm H Seria MD4028