MB9220M24B-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MB9220M24B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 92X19.5MM 24VDC WIRE
Arkusze danych: 1.MB9220M24B-FSR.pdf2.MB9220M24B-FSR.pdf3.MB9220M24B-FSR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MB9220M24B-FSR
Part Number MB9220M24B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 92X19.5MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11545 pcs Arkusz danych 1.MB9220M24B-FSR.pdf2.MB9220M24B-FSR.pdf3.MB9220M24B-FSR.pdf
Szerokość 19.50mm Waga 0.157 lb (71.21g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 92mm L x 92mm H Seria MB9220
RPM 2500 RPM Inne nazwy 1570-1694
temperatura robocza - Hałas 28.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.160A