MA1751E24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MA1751E24B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MA1751E24B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Arkusze danych: 1.MA1751E24B-FSR.pdf2.MA1751E24B-FSR.pdf3.MA1751E24B-FSR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MA1751E24B-FSR
Part Number MA1751E24B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2053 pcs Arkusz danych 1.MA1751E24B-FSR.pdf2.MA1751E24B-FSR.pdf3.MA1751E24B-FSR.pdf
Szerokość 50.80mm Waga 1.7 lbs (771.1g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.670 in H2O (166.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Seria MA1751
RPM 3150 RPM Inne nazwy 1570-1827
temperatura robocza - Hałas 61.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał - Frame Aluminum
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.980A