G1238E48B2-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: G1238E48B2-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Arkusze danych: 1.G1238E48B2-FSR.pdf2.G1238E48B2-FSR.pdf3.G1238E48B2-FSR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje G1238E48B2-FSR
Part Number G1238E48B2-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9214 pcs Arkusz danych 1.G1238E48B2-FSR.pdf2.G1238E48B2-FSR.pdf3.G1238E48B2-FSR.pdf
Szerokość 38.00mm Waga 0.74 lb (335.66g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 48VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 120mm L x 120mm H Seria G1238
RPM 3600 RPM Inne nazwy 1570-1594
temperatura robocza - Hałas 49.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy Locked Rotor Sensor
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.330A