G1225L24B-FSR
MechatronicsMechatronics
G1225L24B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: G1225L24B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 120X25MM 24VDC
Arkusze danych: 1.G1225L24B-FSR.pdf2.G1225L24B-FSR.pdf3.G1225L24B-FSR.pdf4.G1225L24B-FSR.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje G1225L24B-FSR
Part Number G1225L24B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X25MM 24VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga 0.434 lb (196.86g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 120mm L x 120mm H Seria G1225
RPM 1800 RPM temperatura robocza -
Hałas 29.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.120A