G1225E24B2-FSR
MechatronicsMechatronics
G1225E24B2-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: G1225E24B2-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN 120X25MM LCKD RTR 24VDC
Arkusze danych: 1.G1225E24B2-FSR.pdf2.G1225E24B2-FSR.pdf3.G1225E24B2-FSR.pdf4.G1225E24B2-FSR.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje G1225E24B2-FSR
Part Number G1225E24B2-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN 120X25MM LCKD RTR 24VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga 0.434 lb (196.86g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 24VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 120mm L x 120mm H Seria G1225
RPM 2700 RPM temperatura robocza -
Hałas 42.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Stopień ochrony - cechy Locked Rotor Sensor
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.380A