F8025M12B4-FS
MechatronicsMechatronics
F8025M12B4-FS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F8025M12B4-FS
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Arkusze danych: 1.F8025M12B4-FS.pdf2.F8025M12B4-FS.pdf3.F8025M12B4-FS.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F8025M12B4-FS
Part Number F8025M12B4-FS Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 6721 pcs Arkusz danych 1.F8025M12B4-FS.pdf2.F8025M12B4-FS.pdf3.F8025M12B4-FS.pdf
Szerokość 25.00mm Waga 0.182 lb (82.55g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 80mm L x 80mm H Seria F8025
RPM 2800 RPM temperatura robocza -
Hałas 29.0 dB(A) Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Stopień ochrony -
cechy Thermistor Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 0.120A Typ łożyska Ball