F8025H12B-FSR
MechatronicsMechatronics
F8025H12B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F8025H12B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 80X25MM 12VDC
Arkusze danych: 1.F8025H12B-FSR.pdf2.F8025H12B-FSR.pdf3.F8025H12B-FSR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F8025H12B-FSR
Part Number F8025H12B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14776 pcs Arkusz danych 1.F8025H12B-FSR.pdf2.F8025H12B-FSR.pdf3.F8025H12B-FSR.pdf
Szerokość 25.00mm Waga 0.174 lb (78.93g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 80mm L x 80mm H Seria F8025
RPM 2400 RPM Inne nazwy 1570-1061
temperatura robocza - Hałas 29.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.145A