F6025X12B-FHR
MechatronicsMechatronics
F6025X12B-FHR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F6025X12B-FHR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
Arkusze danych: 1.F6025X12B-FHR.pdf2.F6025X12B-FHR.pdf3.F6025X12B-FHR.pdf4.F6025X12B-FHR.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F6025X12B-FHR
Part Number F6025X12B-FHR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga 0.139 lb (63.05g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 60mm L x 60mm H Seria F6025-H
RPM 5800 RPM Inne nazwy 1570-1059
temperatura robocza - Hałas 42.0 dB(A)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Żywotność @ Temp. - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.330A