F1238L12B-FSR
MechatronicsMechatronics
F1238L12B-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F1238L12B-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
Arkusze danych: 1.F1238L12B-FSR.pdf2.F1238L12B-FSR.pdf3.F1238L12B-FSR.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F1238L12B-FSR
Part Number F1238L12B-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X38MM 12VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7359 pcs Arkusz danych 1.F1238L12B-FSR.pdf2.F1238L12B-FSR.pdf3.F1238L12B-FSR.pdf
Szerokość 38.00mm Waga 0.536 lb (243.13g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 2 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 119mm L x 119mm H Seria F1238-S
RPM 2050 RPM temperatura robocza -
Hałas 36.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame - Materiał - Blade -
Stopień ochrony - cechy -
Rodzaj wentylatora Tubeaxial Aktualna ocena 0.290A