E1225L12B1-FSR
MechatronicsMechatronics
E1225L12B1-FSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: E1225L12B1-FSR
Producent / marka: Mechatronics
Opis produktu FAN AXIAL 120X25MM TACH 12VDC
Arkusze danych: 1.E1225L12B1-FSR.pdf2.E1225L12B1-FSR.pdf3.E1225L12B1-FSR.pdf4.E1225L12B1-FSR.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje E1225L12B1-FSR
Part Number E1225L12B1-FSR Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 120X25MM TACH 12VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Szerokość 25.00mm Waga 0.434 lb (196.86g)
Zakres napięcia - Napięcie - znamionowe 12VDC
Zakończenie 3 Wire Leads Ciśnienie statyczne 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rozmiar / Wymiar Square - 120mm L x 120mm H Seria E1225
RPM 1800 RPM temperatura robocza -
Hałas 32.0 dB(A) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT) Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks Żywotność @ Temp. -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy Speed Sensor (Tach) Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 0.142A Typ łożyska Ball