MAX7300ANI+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX7300ANI+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC I/O EXPANDER I2C/SPI 28DIP
Arkusze danych: 1.MAX7300ANI+.pdf2.MAX7300ANI+.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX7300ANI+
Part Number MAX7300ANI+ Producent Maxim Integrated
Opis IC I/O EXPANDER I2C/SPI 28DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5412 pcs Arkusz danych 1.MAX7300ANI+.pdf2.MAX7300ANI+.pdf
Napięcie - Dostawa 2.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 28-PDIP
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm) Typ wyjścia Push-Pull
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba I / O 20
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wyjście przerwań Yes
Berło I²C, 2-Wire Serial cechy -
szczegółowy opis I/O Expander 20 I²C, 2-Wire Serial 400kHz 28-PDIP Źródło wyjściowe / Zlewozmywak 4.5mA, 10mA
Częstotliwość zegara 400kHz Podstawowy numer części MAX7300