MAX6348XR46-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6348XR46-T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX6348XR46-T
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC MPU/RESET CIRC 4.63V SC70-3
Arkusze danych: 1.MAX6348XR46-T.pdf2.MAX6348XR46-T.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX6348XR46-T
Part Number MAX6348XR46-T Producent Maxim Integrated
Opis IC MPU/RESET CIRC 4.63V SC70-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5318 pcs Arkusz danych 1.MAX6348XR46-T.pdf2.MAX6348XR46-T.pdf
Napięcie - Próg 4.6V Rodzaj Simple Reset/Power-On Reset
Dostawca urządzeń Pakiet SC-70-3 Seria -
Resetowanie Timeout 100 ms Minimum Nastawić Active Low
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case SC-70, SOT-323
Wydajność Open Drain or Open Collector temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Ilość napięć Monitorowany 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAX6349TLUT+T
MAX6349TLUT+T
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-6
Na stanie: 46022 pcs
Pobieranie: MAX6349TLUT+T.pdf
RFQ
MAX6349SPUT+T
MAX6349SPUT+T
Producenci: Maxim Integrated
Na stanie: 49611 pcs
Pobieranie: MAX6349SPUT+T.pdf
RFQ
MAX6348XR46+T
MAX6348XR46+T
Opis: IC MPU/RESET CIRC 4.63V SC70-3