MAX6143AASA33+
Przegląd produktów
Part Number: MAX6143AASA33+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC VREF SERIES 3.3V 8SOIC
Arkusze danych: 1.MAX6143AASA33+.pdf2.MAX6143AASA33+.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX6143AASA33+
Part Number MAX6143AASA33+ Producent Maxim Integrated
Opis IC VREF SERIES 3.3V 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17940 pcs Arkusz danych 1.MAX6143AASA33+.pdf2.MAX6143AASA33+.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wejście 5.3 V ~ 40 V
Tolerancja ±0.06% Współczynnik temperaturowy 3ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Typ referencyjny Series Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ wyjścia Fixed
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA) Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 9.3µVrms
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz 5µVp-p Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Series Voltage Reference IC ±0.06% 30mA 8-SOIC
Obecny - Dostawa 650µA Obecny - Wyjście 30mA