MAX6126AASA50+
Przegląd produktów
Part Number: MAX6126AASA50+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC VREF SERIES 5V 8SOIC
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX6126AASA50+
Part Number MAX6126AASA50+ Producent Maxim Integrated
Opis IC VREF SERIES 5V 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 5V Napięcie - Wejście 5.2 V ~ 12.6 V
Tolerancja ±0.02% Współczynnik temperaturowy 5ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Typ referencyjny Series Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ wyjścia Fixed
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA) Hałas - od 10 Hz do 10 kHz -
Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz 2.85µVp-p Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Series Voltage Reference IC ±0.02% 10mA 8-SOIC
Obecny - Dostawa 725µA Obecny - Wyjście 10mA