MAX6070BAUT33+T
Przegląd produktów
Part Number: MAX6070BAUT33+T
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6
Arkusze danych: 1.MAX6070BAUT33+T.pdf2.MAX6070BAUT33+T.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX6070BAUT33+T
Part Number MAX6070BAUT33+T Producent Maxim Integrated
Opis IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75635 pcs Arkusz danych 1.MAX6070BAUT33+T.pdf2.MAX6070BAUT33+T.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wejście 3.5 V ~ 5.5 V
Tolerancja ±0.08% Współczynnik temperaturowy 8ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-6 Seria -
Typ referencyjny Series Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case SOT-23-6 Typ wyjścia Fixed
Inne nazwy MAX6070BAUT33+TCT temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA)
Hałas - od 10 Hz do 10 kHz 6µVrms Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz 10µVp-p
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Series Voltage Reference IC ±0.08% 10mA SOT-23-6 Obecny - Dostawa 330µA
Obecny - Wyjście 10mA