MAX530ACAG
Przegląd produktów
Part Number: MAX530ACAG
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC DAC LP +5V V-OUT 12BIT 24SSOP
Arkusze danych: 1.MAX530ACAG.pdf2.MAX530ACAG.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX530ACAG
Part Number MAX530ACAG Producent Maxim Integrated
Opis IC DAC LP +5V V-OUT 12BIT 24SSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5283 pcs Arkusz danych 1.MAX530ACAG.pdf2.MAX530ACAG.pdf
Napięcie - Dostawa Digital 5V Napięcie - Dostawa, analogowe ±5V
Dostawca urządzeń Pakiet 24-SSOP rozliczania czasu 25µs (Typ)
Seria - Typ referencyjny External, Internal
Opakowania Tube Package / Case 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Typ wyjścia Voltage - Buffered temperatura robocza 0°C ~ 70°C