MAX4275ADESA
Przegląd produktów
Part Number: MAX4275ADESA
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC
Arkusze danych: 1.MAX4275ADESA.pdf2.MAX4275ADESA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX4275ADESA
Part Number MAX4275ADESA Producent Maxim Integrated
Opis IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5580 pcs Arkusz danych 1.MAX4275ADESA.pdf2.MAX4275ADESA.pdf
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Napięcie - Wejście offset 500µV
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Szybkość narastania 0.7 V/µs
Seria GainAmp™ Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ wyjścia Rail-to-Rail
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba obwodów 2
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Obecny - Dostawa 355µA Obecny - Wyjście / Channel 65mA
Obecny - diagonalna wejściowe 50pA Podstawowy numer części MAX4275
Amplifier Type General Purpose 3dB Pasmo 1.7MHz