MAX2982EVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX2982EVKIT#
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu EVAL BOARD FOR MAX2982
Arkusze danych: 1.MAX2982EVKIT#.pdf2.MAX2982EVKIT#.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX2982EVKIT#
Part Number MAX2982EVKIT# Producent Maxim Integrated
Opis EVAL BOARD FOR MAX2982 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4195 pcs Arkusz danych 1.MAX2982EVKIT#.pdf2.MAX2982EVKIT#.pdf
Wykorzystywane IC / Part MAX2982 Rodzaj Interface
dostarczane treści Board(s) Seria -
Atrybuty wtórne - Podstawowe atrybuty -
Inne nazwy Q11606016 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAX2982GCD/V+T
MAX2982GCD/V+T
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC TXRX IBP MODEM 128-LQFP
Na stanie: 4662 pcs
Pobieranie: MAX2982GCD/V+T.pdf
RFQ
MAX2981GCB+
MAX2981GCB+
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC TRANSC/LINE DRIVER 64LQFP
Na stanie: 6039 pcs
Pobieranie: MAX2981GCB+.pdf
RFQ
MAX298R00D
MAX298R00D
Producenci: Vishay Precision Group
Opis: RES 298 OHM 0.5% 0.3W RADIAL