MAX17501ATEVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX17501ATEVKIT# Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX17501ATEVKIT#
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu KIT EVAL FOR MAX17501A
Arkusze danych: 1.MAX17501ATEVKIT#.pdf2.MAX17501ATEVKIT#.pdf3.MAX17501ATEVKIT#.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX17501ATEVKIT#
Part Number MAX17501ATEVKIT# Producent Maxim Integrated
Opis KIT EVAL FOR MAX17501A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Wyjście 3.3V Napięcie - Wejście 4.5 V ~ 60 V
Wykorzystywane IC / Part MAX17501A dostarczane treści Board(s)
Seria Himalaya regulator topologii Buck
Wyjścia i typ 1, Non-Isolated Inne nazwy MAX17501ATEVKIT
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Główny cel DC/DC, Step Down Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość - Przełączanie 600kHz szczegółowy opis MAX17501A Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Obecny - Wyjście 500mA Rodzaj Board Fully Populated