MAX1659ESA+T
Przegląd produktów
Part Number: MAX1659ESA+T
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX1659ESA+T
Part Number MAX1659ESA+T Producent Maxim Integrated
Opis IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Spadek napięcia (Max) 0.875V @ 350mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.25V (5V)
Napięcie - Wyjście (Max) 16V Napięcie - wejściowa (maks) 16.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Typ wyjścia Adjustable (Fixed) Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 5V, 1.25 V ~ 16 V 350mA 8-SOIC Current - Spoczynkowy (Iq) 60µA
Obecny - Wyjście 350mA Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części MAX1659
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAX1658ESA+T
MAX1658ESA+T
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC REG LIN POS ADJ 350MA 8SOIC
Na stanie: 33353 pcs
Pobieranie: MAX1658ESA+T.pdf
RFQ
MAX165ACPN+
MAX165ACPN+
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18-DIP
Na stanie: 9047 pcs
Pobieranie: MAX165ACPN+.pdf
RFQ
MAX1659ESA+
MAX1659ESA+