MAX16059ATT46+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX16059ATT46+ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX16059ATT46+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC SUPERVISOR OD 4.6V 6-TDFN
Arkusze danych: 1.MAX16059ATT46+.pdf2.MAX16059ATT46+.pdf
Status RoHs Zgodny z RoHS
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX16059ATT46+
Part Number MAX16059ATT46+ Producent Maxim Integrated
Opis IC SUPERVISOR OD 4.6V 6-TDFN Stan ołowiu / status RoHS Zgodny z RoHS
dostępna ilość 49927 pcs Arkusz danych 1.MAX16059ATT46+.pdf2.MAX16059ATT46+.pdf
Napięcie - Próg 4.625V Rodzaj Simple Reset/Power-On Reset
Dostawca urządzeń Pakiet 6-TDFN-EP (3x3) Seria -
Status RoHS RoHS Compliant Resetowanie Timeout Adjustable/Selectable
Nastawić Active Low Opakowania Tube
Package / Case 6-WDFN Exposed Pad Wydajność Open Drain or Open Collector
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA) Ilość napięć Monitorowany 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel 6-TDFN-EP (3x3)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAX16059ATT46+T
MAX16059ATT46+T
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC SUPERVISOR OD 4.6V 6-TDFN