MAX1595ETC33+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1595ETC33+ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX1595ETC33+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC REG SWITCHD CAP 3.3V 12TQFN
Arkusze danych: 1.MAX1595ETC33+.pdf2.MAX1595ETC33+.pdf
225 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX1595ETC33+
Part Number MAX1595ETC33+ Producent Maxim Integrated
Opis IC REG SWITCHD CAP 3.3V 12TQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43142 pcs Arkusz danych 1.MAX1595ETC33+.pdf2.MAX1595ETC33+.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 1.8V Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
topologia Charge Pump synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 12-TQFN (4x4) Seria -
Opakowania Tube Package / Case 12-WQFN Exposed Pad
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcjonować Step-Up/Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 1MHz
szczegółowy opis Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 125mA 12-WQFN Exposed Pad Obecny - Wyjście 125mA
Podstawowy numer części MAX1595
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MAX1595ETC33+T
MAX1595ETC33+T
Producenci: Maxim Integrated
Opis: IC REG SWITCHD CAP 3.3V 12TQFN