MAX15006AASA+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAX15006AASA+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
Arkusze danych: 1.MAX15006AASA+.pdf2.MAX15006AASA+.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAX15006AASA+
Part Number MAX15006AASA+ Producent Maxim Integrated
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 96055 pcs Arkusz danych 1.MAX15006AASA+.pdf2.MAX15006AASA+.pdf
Spadek napięcia (Max) 1V @ 50mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 40V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC-EP Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tube
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC-EP Obecny - Dostawa (Max) 150µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 17µA Obecny - Wyjście 50mA