ICL7621ACPA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ICL7621ACPA
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC OPAMP GP 480KHZ RRO 8DIP
Arkusze danych: ICL7621ACPA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ICL7621ACPA
Part Number ICL7621ACPA Producent Maxim Integrated
Opis IC OPAMP GP 480KHZ RRO 8DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5852 pcs Arkusz danych ICL7621ACPA.pdf
Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) 2 V ~ 16 V, ±1 V ~ 8 V Napięcie - Wejście offset 2mV
Dostawca urządzeń Pakiet 8-PDIP Szybkość narastania 0.016 V/µs
Seria - Opakowania Tube
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Typ wyjścia Rail-to-Rail
temperatura robocza 0°C ~ 70°C Liczba obwodów 2
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Zysk Bandwidth Product 480kHz