DS3904U-020+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS3904U-020+ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS3904U-020+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC POT NV TRIPLE 128POS 8-USOP
Arkusze danych: 1.DS3904U-020+.pdf2.DS3904U-020+.pdf
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS3904U-020+
Part Number DS3904U-020+ Producent Maxim Integrated
Opis IC POT NV TRIPLE 128POS 8-USOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69694 pcs Arkusz danych 1.DS3904U-020+.pdf2.DS3904U-020+.pdf
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancja -
Współczynnik temperaturowy (Typ) 123 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 8-uMAX Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) - Oporność (Ohm) 20k
Opakowania Tube Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 128
Liczba obwodów 3 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło I²C
cechy Selectable Address szczegółowy opis Digital Potentiometer 20k Ohm 3 Circuit 128 Taps I²C Interface 8-uMAX