DS28E10R+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS28E10R+T
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC EPROM 224 1WIRE
Arkusze danych: DS28E10R+T.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS28E10R+T
Part Number DS28E10R+T Producent Maxim Integrated
Opis IC EPROM 224 1WIRE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97035 pcs Arkusz danych DS28E10R+T.pdf
Zapisać czas cyklu - słowo, strona - Napięcie - Dostawa 2.8 V ~ 3.6 V
Technologia EPROM - OTP Seria -
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Poziom czułości na wilgoć (MSL) Vendor Undefined