DS1868S-100
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1868S-100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS1868S-100
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC DGTL POT 100K 2CH 16SOIC
Arkusze danych: DS1868S-100.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
5040 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1868S-100
Part Number DS1868S-100 Producent Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 100K 2CH 16SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 29737 pcs Arkusz danych DS1868S-100.pdf
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 3.3 V, 5V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 750 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 16-SOIC Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 400 Oporność (Ohm) 100k
Opakowania Tube Package / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Volatile Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Berło Serial cechy Cascade Pin
szczegółowy opis Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 16-SOIC Konfiguracja Potentiometer