DS1868BE-010+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1868BE-010+ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DS1868BE-010+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC DGTL POT 10K 2CH 20TSSOP
Arkusze danych: DS1868BE-010+.pdf
148 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1868BE-010+
Part Number DS1868BE-010+ Producent Maxim Integrated
Opis IC DGTL POT 10K 2CH 20TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40636 pcs Arkusz danych DS1868BE-010+.pdf
Napięcie - Dostawa 2.7 V ~ 3.3 V, 5V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 750 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 20-TSSOP Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 900 Oporność (Ohm) 10k
Opakowania Tube Package / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Volatile Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło Serial
cechy Cascade Pin szczegółowy opis Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 20-TSSOP