DS1858B-050+
Przegląd produktów
Part Number: DS1858B-050+
Producent / marka: Maxim Integrated
Opis produktu IC RES TEMP 50/50K W/3MON 16-BGA
Arkusze danych: DS1858B-050+.pdf
810 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DS1858B-050+
Part Number DS1858B-050+ Producent Maxim Integrated
Opis IC RES TEMP 50/50K W/3MON 16-BGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27354 pcs Arkusz danych DS1858B-050+.pdf
Napięcie - Dostawa 3 V ~ 5.5 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 50 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 16-CSBGA (4x4) Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) - Oporność (Ohm) 50k
Opakowania Tray Package / Case 16-LBGA, CSPBGA
temperatura robocza -40°C ~ 95°C Liczba kranów 256
Liczba obwodów 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Non-Volatile Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło I²C
cechy Selectable Address, Temperature Sensor szczegółowy opis Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4)